رفتن به محتوای اصلی
09016089784 info@bqrsc.com

دوره ی تخصصی آموزش نرم افزار کامفار

 

 

دوستان با دوره ی تخصصی آموزش نرم افزار کامفار در خدمتتان هستیم.نرم افزار کامفار یکی از کلیدی ترین نرم افزار های امکان سنجی می باشد.

کلمه ی COMFAR خلاصه ی عبارت انگلیسی computer model for feasibility analysis and reporting(مدل کامپیوتری برای آنالیز امکان سنجی و گزارش گیری)است.این برنامه توسط واحد ارزیابی اقتصادی بخش عملیات یونیدو در سال 1979 در نیویورک طراحی شده است.

جالبه بدانید بسیاری از سرمایه گذاران متاسفانه نمی دانند پول خود را در چه پرژه ای سرمایه گذاری کنند یا اینکه نرخ بازگشت سرمایه هر پروژه چه مقدار می باشد.

نرم افزار کامفار این توانایی را دارد تا با استفاده از اطلاعات ورودی که به آن می دهیم ارزش فعلی طرح،نرخ بازگشت سرمایه را محاسبه کند و به عنوان خروجی در اختیار ما قرار دهد و سرمایه گذار می تواند با استفاده از این خروجی ها تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

از قابلیت های فوق العاده نرم افزار می توان به قسمت تحلیل حساست آن اشاره کرد که کمک بسیار شایانی به سرمایه گزاران و کاربران این نرم افزار می کند.

 

بسیاری از دانشجویان فقط یک دیدگاه سطحی از این نرم افزار بسیار کاربردی دارند و تصورشان این است که فقط با وارد کردن اطلاعات ورودی و استفاده از قسمت های مختلف نرم ،خروجی را اتخاذ کنند و تمام.در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است.

نکات کلیدی مراحل یادگیری کامفار

در مرحله ی اول کاربران این نرم افزار باید کاملا با مفاهیم اولیه اقتصاد مهندسی آشنا باشند.

در مرحله ی بعد باید به  توانایی توضیح مفاهیم به سرمایه گزاران دست پیدا کنند تا بتوانند طی تعاملی که با سرمایه گذار برقرار می کنند اطلاعات ورودی مورد نیاز را کسب کنند.

در مرحله ی بعدی باید بدانند اطلاعات را در چه قسمت هایی از نرم افزار وارد کنند.

در مرحله ی آخر باید توانایی تجزیه و تحلیل حساسیت را پیدا کنند تا بتوانند با تغییر پارامتر های مختلف(هزینه تولید،سرمایه گذاری و…)بهترین تصمیم را بگیرند و فوق العاده ترین مشاوره را در اختیار سرمایه گذار قرار دهند.

در این دوره ما تمامی موارد بالا را به شما آموزش می دهیم تا با مشاهده ی این ویدئو ها در پایان دوره به یک مشاور خوب در حوزه ی امکان سنجی تبدیل شوید.

با رایکا صنعت کاسپین همراه باشید.

جهت سفارش پروژه کلیک کنید.

دوره تخصصی نرم افزار کامفار

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
برگشت به بالا